SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Teservis 7461199
nr 746 1199
Teservis
5 delar. nysilver, Tyskland, 1950-tal
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 12 mars 2012
kl 18:39:11
150 kr
250 kr
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.